Kadra FitActive Studio to wyjątkowe osoby z wieloletnim doświadczeniem, które kształciły się w renomowanych szkołach w Polsce. Wciąż doskonalą swój warsztat i poszerzają wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach czy konwencjach fitness. Ich wyjątkowość to również ogromne zaangażowanie w swoją pracę, którą kochają oraz pasja, którą starają się zarazić wszystkich dookoła :)


EWA -  jestem instruktorem fitness, ukończyłam Creative  Professional  Fitness we Wrocławiu i  posiadam legitymację  instruktorską z międzynarodową  akredytacją REPS, jestem również instruktorem Cross treningu I i II stopnia (Akademia  Mistrzostwa Sportowego Wrocław)  oraz  trenerem  personalnym  (Akademia  Mistrzostwa   Sportowego -  legitymacja  instruktorska).  Ukończyłam szkolenia z zakresu dietetyki i dieto-terapii oraz Akademię   Humanistyczo - Ekonomiczną  w   Łodzi. Sport i aktywność fizyczna towarzyszą mi od zawsze. Jako dziecko trenowałam gimnastykę sportową, akrobatykę, siatkówkę, koszykówkę. Jestem  niepoprawną  optymistką  uparcie  dążącą  do  celu. Lubię przełamywać stereotypy i nie boję się nowych wyzwań.  Jeżeli  tylko  zechcesz  pomogę  Ci  i  wesprę w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu :)
Moje motto: JEŻELI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ TO POTRAFISZ TAKŻE TEGO DOKONAĆ! :)

AGNIESZKA
  -  jestem instruktorem   fitness  -  nowoczesne  formy  gimnastyki,  trenerem   personalnym  oraz   instruktorem  odnowy  biologicznej.  Z  zawodu  magistrem  wychowania fizycznego  o specjalności  taniec  ukończonego w 2014r. na AWF  w  Katowicach.  Byłam uczestniczką   największych międzynarodowych  konwencji  fitness fit-expo w Poznaniu, konwencji w  Bielsku - Białej itp. Nieustannie  poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i
warsztatach.  Staram się  uśmiech i   swoją  pozytywną  energię  przekazać  każdemu  uczestnikowi   zajęć.  Na  moich zajęciach  każda  z  Was poczuje wewnętrzną  siłę,  wiarę  w  siebie  i  swoje  możliwości.  Uśmiech  będzie  towarzyszył Wam  przez  cały czas! Nie powiem, że będzie łatwo, ale na pewno warto dla tych pozytywnych  efektów  i  świetnego  samopoczucia"! Moje  motto: 

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE..." NEVER GIVE UP!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

MARZENA -  jestem instruktorką Jumping Frog oraz Kangoo Jumps,  absolwentką Wychowania Fizycznego i pasjonatką zdrowego stylu życia. W prowadzenie zajęć wkładam całe serce i nie tylko. W moim słowniku nie ma wyrazów takich jak "nie dam rady", "nie chce mi się", "odpuszczam" . Cały czas dążę do doskonalenia swoich umiejętności co przekłada się na prowadzone zajęcia. Moim celem jest zarażanie ludzi sportem i aktywnym trybem życia. Zajęcia fitness to nie tylko praca ale również całe moje życie. Moje motto sportowe: "KIEDY JA MÓWIĘ SKACZ... WY PYTACIE: JAK WYSOKO ? I NIE WAŻNE W JAKIM TEMPIE, WAŻNE ŻE RAZEM :)"

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

NIKOLA - od dzieciaka mam dużo wspólnego z tańcem, wyjazdy na zawody to była moja weekendowa rutyna. Po 8 latach stwierdziłam że taniec to jednak nie jest moja droga i zapisałam się na siłownię, gdzie poznałam wielu świetnych trenerów i instruktorów fitness. Zaczęłam się samodzielnie dokształcać w zakresie sportu, dietetyki. Zapisałam się nawet na zajęcia boksu, które otworzyły mi oczy na wiele aspektów treningowych. Po wypróbowaniu wielu dziedzin sportu w końcu powróciłam do tańca, który jest jednak nieodłącznym elementem mojego życia. Teraz jako trener fitness mam na celu pokazanie ludziom jak wspaniałym i ważnym elementym zdrowego życia jest ruch. Na zajęciach na pewno nie zabraknie uśmiechów i pozytywnie spalonych kalorii w rytmie energicznej muzyki.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

AGATA -  aktywność fizyczną uwielbiałam już od najmłodszych lat, a od 2018 roku jest to dla mnie już nie tylko hobby a praca. Jestem intruktorką fitness oraz trenerką ems. Prowadzę zajęcia o charakterze wzmacniającym, wytrzymałościowym jak i prozdrowotnym. Moją ulubioną formą jest stretching. Ukończyłam wiele kursów w krakowskiej szkole Open Mind, do tej pory chętnie biorę udział w rożnego typu szkoleniach oraz konwencjach fitness. Poza tym trenuję sezonowo kitesurfing, pole dance, a jeśli aktualnie nie ma mnie na sali to z pewnością jestem gdzieś na górskich szlakach. Jestem osobą kreatywną, która nie boi się próbować nowych rzeczy i stawiać sobie kolejnych celów, nawet tych zwariowanych. „Życie ma się jedno, wiec należy przeżyć je tak, żeby mieć co wspominać. Nie lubię monotonii i rutyny, zwłaszcza, że głowa pełna jest pomysłów do zrealizowania. Lepiej działać, niż siedzieć na kanapie i później żałować, że się czegoś nie zrobiło. Myślę ze to jest moja motywacja, którą przekładam w każda sferę życia, na treningi włącznie!”


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

BARTEK - jestem Trenerem  SZTUK WALKI . Moje doświadczenie w sportach walki sięga ponad 17lat, posiadam czarny pas 1DAN Kung Fu Wushu oraz certyfikat samoobrony Polskiej Akademi Kultury i Sportu. Głownie specjalizuje sie w formule walk Sanda i sztuce samoobrony z wykorzystaniem punktów witalnych.